Novinky jednotlivých značek

ŠKODA Economy baterie - jistota správného startu

Rádi soutěžíte? Celý podzim budete mít příležitost soutěžit o hodnotné ceny. Sledujte náš Facebook.

Všechny modely a výbavy bez akontace. Jak to? Takto!

ŠKODA KAROQ je zcela nově vyvinuté, kompaktní SUV. Jméno a jeho psaná podoba pochází z jazyka Aleuťanů, kmene původních obyvatel, žijících na ostrově u jižního pobřeží Aljašky. Jméno KAROQ je kombinací výrazů ‘KAA’RAQ’ (auto) a ‘RUQ’ (šíp).

ŠKODA KODIAQ znovu prokázala své kvality, zaujala odborníky i motoristickou veřejnost a získala titul Auto roku 2017 v České republice.

Autostyl se stal ŠKODA FLEET CENTREM!

Proč nevyrazit na jaře na výlet v novém automobilu? Užívejte si své cesty s novým vozem ŠKODA. Nyní navíc se slevou 30 000 Kč!

Využijte skvělé nabídky akčních modelů Fresh a získáte nejen všechny benefity, které každý model nabízí, ale i další výbavu navíc za zvýhodněnou cenu. Přijďte si prohlédnout kompletní nabídku Fresh k nám na salon.

• operativní leasing pro soukromé osoby • nově FABIA 1,2 TSI • modelová řada 2016 • 16 modelů k dispozici • automatická převodovka

Škoda Superb představuje od roku 2001 vrchol modelové palety značky Škoda.

Majitel společnosti AUTOSTYL pan Jan Kranát společně s panem starostou Adamcem v sobotu 19.9.2015 v dopoledních hodinách slavnostně otevřeli nový salon značky ŠKODA podle nejnovějšího konceptu a nejpřísnějších kritérií ŠKODA Auto.

Superb Combi má největší interiér a největší zavazadlový prostor ve své třídě - až 660 litrů.