Novinky jednotlivých značek

Toyotu RAV4 od generálního sponzora soutěže Muž roku 2017, Autostylu Trutnov, převzal v pátek odpoledne na dobu jednoho roku vítěz klání Matyáš Hložek. Syn slavného zpěváka si vítězný titul užívá již od konce srpna, kdy se soutěž v Náchodě uskutečnila.

Podzim přináší další Toyota víkend s legendární a nejprodávanější světovou jedničkou Toyotou Corolla.

Chtěli byste na vlastní oči poznat nejkrásnějšího muže této planety a zároveň se s ním i vyfotit? Máte jedinečnou příležitost!

Nová limitovaná edice Toyota Yaris Selection Gold a novinky ze světa Yaris GRMN

Dny Toyota nabídnou výhodné ceny na vozy až 90 000 Kč či financování s 0% úrokem

Sháníte dříče? Najměte si Toyotu během Toyota Business Dnů 17. – 21. října 2016! Vynikající obchodní podmínky pro firmy již při nákupu jednoho vozu!

Toyota v rámci oslav 50 let modelu Corolla připravila pro zákazníky akční nabídku Edice 50. Nabídka je na modely Aygo, Yaris, Auris, Verso a Corolla. Maximální zvýhodnění je až 63 000 Kč

Představujeme nové C-HR " Compact Hybrid Revolution " - průkopnický vůz dneška

Využijte mimořádné slevy na skladové vozy Toyota! Nabídka platí do vyprodání zásob!

Využijte akční nabídku EXTRA pro modely Aygo, Yaris, Auris, Corolla nebo Verso. EXTRA zvýhodnění až 73 000 Kč včetně paketu EXTRA příslušenství zdarma!

Společenské centrum UFFO v Trutnově 19.- 20. března 2016 9-17 hod. Malé občerstvení pro účastníky jízd, soutěž o zapůjčení vozu TOYOTA na víkend s plnou nádrží, bohatý program pro děti.

Využijte limitovanou akční nabídku - HOTOVOSTNÍ BONUS na vybrané skladové vozy Toyota AYGO, YARIS, AURIS, VERSO až 74 000 Kč a také LAND CRUISER s bonusem 200 000 Kč !

Už více než 20 let je RAV4 - originální kompaktní SUV - synonymem pro dobrodružství bez jakýchkoli hranic. A teď je tu nová, elegantní RAV4, která se pyšní výrazným novým vzhledem a řadou významných inovací.

Kupte si novou Toyotu RAV4 a vyhrajte víkendový kemp na horách s Evou Samkovou!

Spolupráce Toyoty s talentovanou sportovkyní Evou Samkovou bude pokračovat i v roce 2016

V první desítce různých věkových kategorií vozů se umístilo 14 modelů japonské značky. Toyoty výrazně dominovaly ve spolehlivosti v kategorii 10 až 11 let stará vozidla.

Nový Yaris Hybrid vás o tom přesvědčí. Vyjádřete sami sebe novým Yarisem. Jeho dynamický exteriér a široká nabídka výbav perfektně vyhoví vaší osobnosti.

Nová Toyota Avensis, která byla uvedena na trh v letošním červnu, získala v nezávislých testech Euro NCAP nejlepší hodnocení a získala pět hvězd.

Toyota má v rámci japonského automobilového průmyslu, ale i na globálním trhu vůbec, výjimečné postavení. Ve flotile českého LeasePlanu jí v kategorii japonských vozů patří celých 50 %. Není to náhoda.

Novou Toyotu Avensis plně vystihují čtyři slova – reprezentativnost, pohodlí, bezpečnost a hospodárnost. Tento vůz je ideální volbou jak pro firemní, tak soukromé zákazníky.