Na co láká nový Superb?

Škoda Superb letos přijede už ve své čtvrté novodobé generaci. Auto navazující na velmi úspěšné předchůdce nabídne zbrusu nový design. Ten se zatím ukrývá pod maskováním, ale i tak ve videu moderátor Alex Montyro ukazuje některé hodně zajímavé detaily chystané novinky.

Čtvrtá generace modelu Škoda Superb dostane krásný design s elegantními, ale výraznými a jasně definovanými linkami. A také nové světlomety s tradičním krystalickým designem, který se inspiruje českým křišťálem.

Oproti předchozí generaci bude novinka delší a vyšší a nabídne tak posádce víc místa. Rovnou od začátku pak přijedou provedení kombi i limuzína. Zavazadlový prostor, který je velkou chloubou modelu Superb od jeho počátku, teď povyroste o dalších 30 litrů u verze kombi a o 20 u limuzíny, takže nový Superb bude opět patřit k nejprostornějším a nejpraktičtějším vozům ve své třídě.

Interiér dostane zbrusu nové ovládací prvky, včetně velkého dotykového displeje, který může mít úhlopříčku až 12,9 palce. Nové je umístění voliče automatické převodovky na sloupku volantu. Nový Superb také v interiéru používá nové materiály, které kladou velký důraz na trvalou udržitelnost.

Superb se bude vyznačovat bohatou výbavou, ve které nechybí nejpokročilejší asistenční systémy, například včetně systému prediktivní ochrany cyklistů. A nechybí celkem 28 Simply Clever řešení, jejichž byl Superb kdysi průkopníkem. Alex ve videu ukazuje dnes již legendární deštník ve dveřích, který měl v roce 2001 premiéru u první generace modelu.


Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.