Muž roku 2023

V městském divadle v Náchodě byl dne 25.8. 2023 vyhlášen vítěz již tradiční soutěže pánské krásy Muž roku. Tato anketa oslaví příští rok už čtvrtstoletí své existence a její finalisté se mohou chlubit úspěchy i na mezinárodním poli. Naposledy získal loni na Bali vítězství v prestižním klání Man of the year Dominik Chabr (29), který rok před tím v Muži roku skončil třetí.

Mezi letošními finalisty nakonec porotu, která čítala několik desítek členů včetně mnoha známých tváří, zaujal soutěžící František Knobloch. Tomu v závěru galavečera, který moderovali Karel Voříšek a Lenka Špillarová předal šerpu a ceny prezident soutěže - David Novotný.

Františku Knoblochovi je 23 let, žije v Hostivici a studuje dvě vysoké školy. Jednak právnickou fakultu a pak přírodní vědy, konkrétně molekulární biologii a biochemii. Zároveň pracuje jako holistický poradce na soukromé klinice v oblasti komplexní a preventivní medicíny. V této oblasti vidí i svoji profesní budoucnost.

Jeho velkým koníčkem je také sport. Na reprezentační úrovni se věnuje beach volejbalu, kde získal i řadu zlatých medailí. Dále se věnuje také boulderingu, plavání, tenisu, badmintonu nebo atletice. Jeho dalším koníčkem je hudba, přiznává vítěz soutěže.

Autostyl Trutnov, jako generální partner soutěže, zapůjčí výherci nový vůz Toyota Proace City Verso. Předání proběhne u nás v Trutnově v rámci Toyota víkendu a sice v neděli 10. 9. 2023 ve 13:00.

Tímto si Vás dovolujeme srdečně pozvat jak na Toyota víkend, který proběhne 9.-10.9. 2023, tak na slavnostní předání vozu a autogramiádu Muže roku a Lenky Špillarové - moderátorky CNN Prima News.

František Knobloch - Muž roku 2023

Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.