Blog #testovanozivotem

Silnice jsou jich plné, nevyhýbají se ani horským cestám nebo okolí přehrad a řek. Medvědi z Kvasin jsou sebevědomí, rychlí, tiší a dobře vědí, co si v té které situaci počít. Ať je zima nebo léto. Nehodil by se vám silný parťák, na kterého je spoleh? Pokud přemýšlíte o koupi nového vozu, máte právě teď nejlepší příležitost. Škoda Kodiaq je dostupná s cenovým zvýhodněním. V trutnovském Autostylu a jen v několika kusech. Neváhejte dlouho.

Jedno klišé praví, že co se na autech líbí ženám, to přijde mužům legrační, a co obdivují chlapi, to holky snadno přehlédnou. Jak je to ve skutečnosti? Trutnovský Autostyl, autorizovaný prodejce vozů předních světových značek, se rozhodl přijít podobným řečem na kloub. V rámci projektu #testovanozivotem zapůjčil nový Peugeot 3008 SUV ženě a muži. Co zjistili influencerka Martina Prokopová a Muž roku Vojtěch Urban?

Není nad vlastní zkušenost, říká se. Kdo si ale může otestovat třeba deset aut? Kdo má možnost vyrazit v různých vozech na nákupy, projet se v horách, posadit do nich děti? Bylo by jistě fajn vybírat nové auto na základě vlastních zkušeností. Ne vždy je to ale možné. V takových případech se hodí mít dost informací z první ruky. Proto trutnovský Autostyl rozjel na podzim projekt #testovanozivotem.

Trutnovský Autostyl nabízí právě v těchto týdnech vozy Peugeot 208 a 2008 za mimořádně výhodné ceny. Výprodejová nabídka autorizovaného prodejce populárních aut potěší příznivce francouzského šarmu, inovativních technologií, vysokého komfortu i svižné jízdy. Který model si vybrat? Podle čeho se rozhodnout? V případě Peugeotu se můžete spolehnout nejen na super cenu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace