Škoda Economy baterie

Vlastnosti sortimentu ŠKODA Economy baterií

Sortiment ŠKODA Economy baterií je dosud omezený na čtyři různé typy s kapacitou 44 Ah, 61 Ah, 72 Ah a 85 Ah pro řadu modelů ŠKODA bez funkce start-stop.

ŠKODA Economy baterie obsahují sníženou hmotnost olověné složky, která je i tak až 20 procent nad úrovní konkurence. Baterie má dostatečný výkon pro užití v teple i v zimě. Skládá se z šedého víka a průhledné nádoby. Mezi specifické přednosti produktu patří cenově příznivé řešení oprav odpovídající zůstatkové hodnotě vozidla. ŠKODA Economy baterie totiž vynikají sníženými výrobními náklady. Za jistě významné přednosti je možno považovat také dva roky zákonné záruky, bezúdržbovou konstrukci (díky nízké spotřebě vody) a nízké hodnoty samovybíjení po celou dobu používání výrobku. Jeho předpokládaná životnost činí cca 4 roky.

Akční nabídka autobaterií ŠKODA ECONOMY

ŠKODA Economy baterie, to je správná volba pro Váš vůz. Laboratorní i provozní testy prokázaly, že ŠKODA Economy baterie jsou spolehlivým zdrojem energie za všech podmínek. Splňují i požadavky na životnost, schopnost zimních studených startů a navíc odolnost proti překlopení a převrácení. Baterie jsou bezúdržbové, pro kontrolu stavu baterie slouží magické oko. Jejich velkou předností je velice příznivý poměr kvalita/cena.


Upozornění: Uvedené akční ceny platí pouze při vrácení staré autobaterie stejné kapacity.
 

Akční ceny akumulátorů:

 

Baterie 44 Ah                                               1 190 Kč      
Baterie 61 Ah   1 850 Kč
Baterie 72 Ah   2 050 Kč
Baterie 95 Ah   3 050 Kč
EFB 70Ah (Start-Stop)   3 250 Kč
     

 

Váš autorizovaný servisní partner ŠKODA:
tel: +420 499 309 129

email: prodejna@autostyl.eu 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace