Představení nových vozů Peugeot 3008 a Traveller

29. 11. 2016

Evoluce není revoluce!

V pondělí 21.11.2016 ve Společenském centru UFFO v Trutnově se hostům představily dvě novinky značky Peugeot - nové SUV 3008 a Traveller.

Francouzský elegán 3008 sebou nese novinky - z předchozího stylu MPV skočil rovnýma nohama rovnou do třídy SUV vozů. Kromě toho v kabině tohoto vozu představuje své nové pojetí palubní deska i-Cockpit, kdy se před řidičem objeví displej s opravdu vydařenou grafikou a spoustou skutečně efektních režimů, navíc plně přizpůsobitelných podle požadavků řidiče. Ten si může vybrat, co bude zobrazováno v pravé i levé části obrazovky. To hlavní, co v kabině upoutá, je ale určitě řada ovladačů, které připomínají klávesy klavíru.

Dále je na výběr příplatková úroveň i-Cockpit Amplify, kde stisknutím tlačítka na středové konzoli máte okamžitý přístup ke specifickému podsvícení kabiny, nastavení equalizéru audio systému, masážnímu strojku nebo vůni klimatizace, kdy na výběr jsou tři parfémy. Vše pak bylo koncipováno do dvou témat „Boost“ a „Relax“, kdy první má umocnit jízdní dynamiku, druhá pak jízdní komfort.

Zajímavostí je bezdotykové otevírání a zavírání víka zavazadelníku, k čemuž postačí „kopanec“ pod nárazník. Nová 3008 je jednoznačně "fajnovka" pro náročné.

Model Traveller ale nezůstává pozadu. Luxusní dodávka s rodinným a civilně transportním charakterem je k dispozici ve dvou řadách Family a Business. Podle potřeby lze Travellera pořídit v různých variantách, které uvezou od pěti do devíti osob. Zároveň lze vybírat ze třech délek: Compact 460 cm, Standard 495 cm a nejdelší Long 530 cm. K pohodě cestujících přispívá i multifunkční střecha s trojzónovou klimatizací s funkcí jemného rozptylu vzduchu, která je také v tomto segmentu ojedinělá, a doprovodné příjemně tlumené osvětlení interiéru s panoramatickou střechou.

Zajímavostí jsou elektricky ovládané boční posuvné dveře, které lze otevírat pouhým pohybem nohy pod zadním nárazníkem a stejným způsobem je i zavřít. Z bezpečnostních prvků je potom k dispozici celý zástup aktivních asistentů, kde nechybí automatické nouzové brždění, adaptivní tempomat nebo udržování v jízdním pruhu. Traveller byl stvořen pro cestování.

Oba vozy se těšily mimořádnému zájmu hostů - naši prodejci ukazovali, vysvětlovali, předváděli a pokud by to bylo jen trochu reálné, určitě by měli hosté možnost vozy rovnou otestovat. K testovacím jízdám si ale musí zajít do salonu Peugeot v Trutnově.

Úvodního slova se ujal pan Kranát, společně se zástupci importéra Peugeot slavnostně připili oběma vozům a popřáli jim obchodní úspěchy. Vtipný projev s Darwinovou teorií evoluce měl pan Šturma, prodejce vozů Peugeot, který uzavřel svůj projev názorem, že pokud by měl pan Charles Darwin možnost spatřit nové SUV 3008, pak by neodolal a na své výpravy za evolučním poznáním by rozhodně jezdil v novém Peugeotu 3008 a nové objevené živočišné druhy svážel v novém Travelleru.

Večer zpříjemnila barmanská a fire show v podání skvělého Petra Hurty (vítěz několika soutěží v ČR). V průběhu akce se podávaly míchané koktejly pod taktovkou Davida Smolného z agentury Bar Catering. Nejoblíbenějším nápojem se stal jednoznačně koktejl 3008 v alko i nealko provedení.

Všem moc děkujeme za krásně prožitý večer a vydařenou akci Peugeot.

 

Video z akce Peugeot

 

 

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace