Autostyl předal svému partnerovi Kasper Swix Teamu vůz Toyota Proace

31. 1. 2018

Na konci prosince 2017 jsme předali ke sportovnímu užívání našemu partnerovi Kasper Swix Teamu osobní dodávku Toyota Proace Verso. 

Členové týmu a závodníci vyzkoušeli japonskou spolehlivost již na několika závodech po České republice a nás těší i jejich sportovní výkony několikrát ověnčené získanými medailemi.  

Projekt Kasper Swix Team oficiálně vznikl v lednu 2016 a s kvalitní členskou a trenérskou základnou navázal na svoje předešlé aktivity. Hned první rok sklízel úspěchy na závodním poli, kdy byly jeho členové na vrcholu významných sportovních aktivit. 

Jeho vizí je nejenom podpořit dospělé a dospívající závodníky, nýbrž přivádět děti a mládež ke sportu, vytvářet v nich pozitivní emoční vazbu a učit je zdravému životnímu stylu. Projekt Kasper Swix Team se tak svým rozsahem řadí mezi projekty celospolečenské. V současné době jde o registrovaný sportovní klub, který organizuje tréninky, účastní se závodů po celé Evropě, v Trutnově pořádá terénní půlmaraton a v rámci sportovních kempů vede děti ke sportu a zdravému životnímu stylu.

 https://www.facebook.com/kasperswixteam/videos/10159782215700247/ 

 

Článek ze sportovního časopisu Nordicmag

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace