Cyklistický oddíl Expres CZ - Scott Team si převzal Toyotu Proace Verso

28. 9. 2018

V pondělí 24.9. si cyklistický oddíl Expres CZ-Scott Team převzal nový vůz Toyota Proace Verso na 3leté užívání od naší firmy Autostyl, jehož cena se pohybuje kolem milionu korun. Společně s trutnovskou firmou Kasper CZ jsme se letos stali sponzory tohoto oddílu. 

„Je to pro nás velká pomoc a výrazně nám to zpříjemní cestování. Pokud člověk jezdí v autě, na které se může spolehnout a kam se mu všechno vejde, je to velká úspora,“ říká Jan Slavíček, trenér oddílu Expres CZ-Scott Teamu.

Naše společnost Autostyl takto zapůjčila již druhý vůz, ten první dostal lyžařský oddíl Kasper - Swix Team. „Vyplývá to z naší dlouhodobé spolupráce s firmou Kasper ve věci sponzorství. Věříme, že to přinese úspěch v propagaci nejen naší firmě, ale zejména městu a hlavně to pomůže klukům, aby měli ještě kvalitnější zázemí a mohli se věnovat více sportu,“ uvedl majitel společnosti Autostyl Jan Kranát.

„Vzhledem k tomu, že tento oddíl jezdí bajky, silnici i cyklokros, tak myslím, že auto využije hodně,“ nechal se slyšet Rudolf Kasper, jednatel a zakladatel společnosti Kasper, který v předání vozu měl roli jakéhosi zprostředkovatele. „Jelikož jsme s panem Kranátem dobří obchodní partneři a důvěřujeme si, tak jsem ho požádal, jestli by mohl tímto způsobem pomoci oddílu, protože pro každý takový klub je auto velmi důležité,“ vysvětloval Kasper.

A my přejeme hodně sportovních úspěchů celému oddílu a dobrou jízdu :).

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace