Financování Škoda

Možnosti financování při koupi aut

V případě, že nemáte dostatek finančních prostředků na pořízení nového či ojetého vozu, zajistíme pro Vás jeden ze způsobů financování – úvěr, finanční leasing nebo operativní leasing.

Při koupi nového či ojetého vozu se neváhejte obrátit na naše prodejce, kteří Vám s financováním ochotně poradí. Pomůžeme Vám s porovnáním a vybráním druhu financování, který pro Vás bude nejvhodnější a šitý na míru Vašim potřebám.

Nabízíme tři typy financování:

  1. SPOTŘEBITELSKÝ ÚVĚR
  2. FINANČNÍ LEASING
  3. OPERATIVNÍ LEASING

SPOTŘEBITELSKÝ ÚVĚR

Úvěrový produkt nabízí kratší dobu splácení než ostatní formy financování.. Zákazník se ihned stává majitelem automobilu. Úvěr je poskytován pro financování automobilů především pro soukromé osoby a drobné podnikatele.

FINANČNÍ LEASING

Finančním leasingem se rozumí finanční pronájem s následnou koupí najaté věci. Jedná se o službu, kdy klient (nájemce) dlouhodobě užívá předmět leasingu za úhradu formou leasingových splátek. Předmět leasingu je ve vlastnictví leasingové společnosti a po ukončení leasingové smlouvy a splacení zůstatkové hodnoty přechází vlastnické právo na nájemce. Doba trvání leasingové smlouvy v případě finančního leasingu činí  minimálně 3 roky.

OPERATIVNÍ LEASING

Operativní leasing je pronájem, jehož smyslem je poskytování služby, nikoli pořízení vozu. Součástí pronájmu je doprovodný servis předmětu leasingu v dohodnutém rozsahu. Smlouva na operativní leasing je uzavírána na relativně krátkou dobu a na předem daný počet kilometrů. Operativní leasing firemního vozu lze doplnit komplexním zajištěním všech potřebných služeb pro provoz vozidel (sada zimních kol, dálniční známky….).  Doba leasingu je obvykle kratší než doba životnosti a doby odepisování předmětu leasingu podle platných daňových předpisů. Po skončení doby splácení zůstává předmět leasingu v majetku leasingové společnosti (pokud nedojde k jiné dohodě).

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace