Sleva na baterie Peugeot -35%

Vše začíná baterií! Ta zajišťuje start motoru a dodávku energie dalším zařízením, která ji potřebují ke svému provozu: světla, alarm, vyhřívání, stěrače, palubní počítač, autorádio… Mrazivé počasí a nízké teploty snižují její životnost. Pro větší pocit jistoty si můžete nechat akumulátor ve svém voze prověřit v autorizovaném servisu Peugeot pomocí speciálního testeru.

Pokud se ukáže, že baterie ve Vašem voze není v dobré kondici, doporučujeme ji preventivně vyměnit za novou, aby se Vám nestalo, že vůz nenastartujete. Kvalitní baterie je obzvláště důležitá ve vozech se systémem Stop&Start, kde použití nevhodné baterie může způsobit její rychlé zničení.

Abyste po finančně náročných vánočních svátcích nemuseli sahat hluboko do kapsy, Peugeot pro Vás připravil akční nabídku – slevu 35 % na všechny akumulátory!

Baterie Peugeot jsou vyvinuty přímo pro Váš vůz a kromě vysoké kvality se vyznačují velmi dobrým poměrem cena/výkon. Baterie Peugeot pořídíte již od 1 450 Kč.

Nastartujte nový rok 2019 s jistotou!

Akce platí od 7. ledna do 28. února 2019.

 

Kontakt:

tel: 499 309 158

email: prochazka@autostyl.eu 

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace