Firemní testování

11. 3. 2021

První povinné testování u nás proběhlo ve čtvrtek 4. března a pro všechny se jednalo o zajímavou zkušenost. Máme 72 pracovníků, ale vzhledem k tomu, že v posledních 90 dnech prodělalo 20 zaměstnanců onemocnění covid-19, bylo testováno 52 pracovníků.

Je kuriózní, že z odebraných vzorků bylo 51 negativních, pouze u jednoho pracovníka, který přijel ze svého bydliště (home office), byl vzorek pozitivní.

Všichni jsme rádi, že k povinnému testování bylo přistoupeno. Pouze je nepochopitelné, že v současné době není možné zakoupit testovací sady na příští týden, dodávka přislíbena na 17. března. Je škoda, že nám vláda testování nařídí a následně nevytvoří podmínky pro nákup sad.

Děkujeme MUDr. Janu Petříkovi za profesionální zvládnutí testů a jeho přístup při dojednávání termínu testování.

Věříme, že podobný výsledek testování bude i v dalších případech s ohledem na přijatá a dodržovaná hygienická opatření související s onemocněním covid-19 v Autostylu Trutnov.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace