Moderní a čisté linie nového showroomu ŠKODA

27. 11. 2015

Nový showroom v modernějším a atraktivnějším pojetí, dostatek místa pro prezentaci modelové palety vozů a příjemnější místo pro komunikaci se zákazníky - to všechno čeká na zákazníky salonu ŠKODA.

Vstup do budovy showroomu rámuje zelený vstupní portál, interiér je vybaven italskou dlažbou a českým nábytkem. Nový design upoutá především svěží kombinací zelené, bílé a šedé barvy, kterou doplňuje teplé dřevo.

Důležitou součástí je konfigurátor vozů, který pomocí dotykové obrazovky umožňuje sestavit si auto podle vlastních představ. Rodiče malých dětí zase oceňují čekací zónu s dětským koutkem, nechybí ani produktová stěna s aktuálním značkovým zbožím.

Celkové uspořádání autosalonu působí podstatně mladším a dynamičtějším dojmem. Stavebními kameny jsou moderní architektura, komunikační plochy na vnější fasádě budovy se zlepšenou viditelností ve dne i v noci, stejně jako atraktivní uspořádání prodejních a servisních prostor s důrazem na prodejní procesy. 

Designový jazyk architektury vychází ze stejného principu, jako jasné linie současných vozů české automobilky. I zde se opět odráží tradiční hodnoty značky, motivem nového designu dealerství je příslib: ‚Simply Clever – clever engineering with a human touch‘.

Budeme rádi, když se i zákazníkům bude v elegantním salonu Škoda líbit.

 

Kolektiv Autostyl

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace