Připravte svůj vůz na jaro

Vyberte si ze dvou servisních prohlídek:

1. ČIŠTĚNÍ A DEZINFEKCE KLIMATIZAČNÍHO SYSTÉMU za 400 KČ
V rámci této prohlídky provedeme vyčištění a dezinfekci výparníku a ventilačních a topných cest Vašeho vozidla.

Používáme výhradně originální čistič klimatizací Toyota, který odstraňuje bakterie a nečistoty ze všech exponovaných míst a obnovuje výkon klimatizačního systému. Výsledkem je ventilační systém zbavený škodlivých organismů a příjemná a osvěžující vůně.

2.  REGENERACE CHLADICÍHO MÉDIA za 800 KČ
Při péči o klimatizační systém je velmi důležitá prevence, kterou předejdete nepříjemnostem v letních měsících, kdy potřebujete jeho plný výkon.

Pro zajištění dokonalé čistoty a účinku klimatizace doporučujeme využít obě kampaňové prohlídky včetně výměny kabinového filtru.

Nabídka platí do 30.06.2023

 

VYBRANÉ ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Využijte v průběhu kampaně široké nabídky doplňků a příslušenství Toyota s 20% slevou. Informujte se u nás na sortiment doplňků a cenu pro Váš konkrétní model vozidla. Pro některé modely vozidel je možné zakoupit samostatný koberec na stranu řidiče.

VÝHODNÁ NABÍDKA LETNÍCH PNEUMATIK

Bez ohledu na to, jaký vůz Toyota řídíte, najdeme pro Vás vždy ty správné letní pneumatiky, zajistíme Vám veškerou podporu a poradíme, jak je udržet déle ve skvělém stavu. Naše pneumatiky vždy splňují vysoké standardy, které očekáváte od společnosti Toyota – můžete se tak spolehnout, že pokaždé dostanete přesně to, co Váš vůz potřebuje.

Stáhněte si leták
  

CELOROČNÍ HOTEL PRO VAŠE SADY KOL

Zbavte se starostí se správným skladováním pneumatik, s využitím cenného prostoru či se špínou při tahání těžkých kol. Máme pro Vás pohodlné, bezpečné a snadné řešení. Využijte možnost uskladnění Vašich zimních kol nebo pneumatik v našem pneuservisu.


Další informace Vám ochotně poskytne náš personál:https://www.autostyl.eu/servis/pneuservis/     

 

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace