Setkání s nejkrásnějším mužem světa

Chtěli byste na vlastní oči poznat nejkrásnějšího muže této planety a zároveň se s ním i vyfotit? Máte jedinečnou příležitost!

Ve spolupráci s importérem TOYOTA TCE CZ jsme se stali partnery vyjímečné celorepublikové soutěže MUŽ ROKU 2017, která proběhne v pátek 25.8. od 20 hod. v Náchodě.

Zároveň s touto soutěží jsme získali jedinečnou příležitost pozvat si na návštěvu nejkrásnějšího muže světa a vítěze PAULA ISKANDARA, který se večer zúčastní soutěže Muž roku v Náchodě.

Tímto vás všechny zveme v pátek 25.8. od 12 - 13 hodin před Spočenské centrum UFFO na setkání s Mužem světa a vyfocení s ním.

Zároveň proběhne ve spolupráci se sportovním oddílem KASPER SWIX TEAM malá exhibice Paula nebo předloňského vítěze Muže roku JAKUBA KRAUSE na sportovním náčiní. 

A protože se před UFFEM předvede celá modelová řada vozů TOYOTA, bude se i soutěžit o auto na víkend. Za vyplněné soutěžní karty si všichni odnesou malý dárek.

 

Všichni jste srdečně zváni užít si dopoledne v příjemné společnosti krásných vozů a mužů :).

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace