Nová Toyota Proace City Verso

Nová Toyota Proace City Verso, ideální do hustého městského provozu, přináší velké přepravní schopnosti v kompaktním a stylovém hávu. Vždy připravena, když to potřebujete – účelný osobní vůz s čistě elektrickým nebo konvenčním pohonem, variabilním uspořádáním sedadel a nekonečnými možnostmi využití. 

Praktický vůz pro každodenní život díky své chytré modulární konstrukci dovoluje různě kombinovat místa k sezení a prostor pro náklad v souladu s požadavky soukromého nebo pracovního využití. A díky nízkým emisím s nejnižší spotřebou paliva v této třídě je Proace City Verso ve městě jako ryba ve vodě. 

Toyota Proace City Verso, propracovaná do posledního detailu, je připravena vyjít vstříc všem vašim potřebám – dnešním i budoucím. Nabízí flexibilní uspořádání sedadel, digitální přístrojový štít a promyšlený design. Nová Toyota Proace City Verso je stejně pohodlná jako praktická. 

Proace Verso City staví na intuitivní konektivitě prostřednictvím 10" digitálního přístrojového štítu a 10" obrazovky multimédií s rychlou odezvou a skvělou čitelností. Snadné používání zajišťuje bezdrátové připojení MirrorLink a dva praktické porty typu USB-C. 

Dva typy spalovacích motorů a pokrokový čistě elektrický pohon – Proace City Verso dává možnost výběru. Toyota Proace City Verso Electric, tichá a agilní ve městě, ale s okamžitou rezervou výkonu pro bezproblémové cestování mimo město, ujede na jedno nabití až 330 km. 

Více na: www.toyota.cz

Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.