Slavnostní otevření našich nových prostor

Naše společnost oficiálně představila nové unikátní prostory, které vznikly po rozsáhlé a nákladné rekonstrukci bývalého objektu Texlen. Čtyřpatrovou budovu v Horské ulici, která chátrala, se rozhodl náš majitel Jan Kranát zachránit a po šesti letech od zahájení přestavby ukázat ve čtvrtek 16. května pozvaným hostům, jak vypadá budoucnost prodeje našich ojetých vozů.

První tři patra jsou určená našim klientům, kteří mají možnost vybírat ojetá vozidla z programu Škoda Plus a Toyota Prověřené vozy v naprosto jedinečném prostředí. Celkem se sem vejde až 260 aut! Čtvrté podlaží je určeno pro kanceláře dopravně-správního odboru Městského úřadu Trutnov. Součástí hlavní budovy je také myčka automobilů a fotobox s točnou, na který navazuje velký sklad pneumatik.

Při této slavnostní příležitosti přispěli také svými proslovy starosta Trutnova Michal Rosa, hejtman Královéhradeckého kraje Martin Červíček, poslanec a předseda Hospodářského výboru Parlamentu ČR Ivan Adamec, zástupce ze Škoda Auto Tomáš Duchoň a zástupce z Toyota Česká republika Pavel Zákora.

Když bylo vše řečeno, uskutečnila se v uličce mezi auty i velká módní přehlídka trutnovských módních ateliérů, salónů a značek. 

Na závěr setkání pak došlo ještě k předání nového vozu vítězi poslední řady MasterChefa Honzovi Albrechtovi, jenž rozhodně neskrýval své nadšení.

Těší nás, že hosté nešetřili slova chvály na pana Kranáta:

" Děkuji Vám za pozvání na slavnostní otevření zrekonstruovaných prostor společnosti Autostyl a.s. v budově bývalého Texlenu. Slavnostní otevření bylo velkolepé, skvěle zorganizované a všichni zaměstnanci Vaší společnosti byli velice vstřícní a milí." 

Z akce jsem odcházel s dobrou náladou a s myšlenkami, jak velkou osobností jste. Celou rekonstrukci jste krásně popsal ve svém proslovu a zhodnocení dokonale vystihl starosta města Trutnov, pan Rosa.

Společnost Autostyl a.s., pod Vaším vedením, je pro mě ikonou města Trutnov."


Všem zúčastněným hostům mockrát děkujeme za přízeň.Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.